laseroterapia w klinice Magnopere w Krakowie

Laseroterapia:

Laser frakcyjny

Na czym polega zabieg?

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej chirurgicznej plastyki powiek. Laserowa korekta kształtu powiek polega na wykorzystaniu leczniczego działania światła lasera. Dzięki tej technologii możliwe jest zredukowanie problemu opadających powiek i zbyt wiotkiej skóry w sposób nieinwazyjny i bezpieczny.

Metoda ta zyskuje na coraz większej popularności, głownie ze względu na braku konieczności poddawania się ryzykownemu nacinaniu skóry skalpelem, braku szwów i blizn pozabiegowych oraz skomplikowanego procesu gojenia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym zaaplikowanym na powieki w formie specjalnego kremu. W czasie zabiegu pacjent może odczuwać delikatne pieczenie lub szczypanie, jednak ten dyskomfort szybko mija. Po przeprowadzonym zabiegu, skóra w miejscu przeprowadzenia zabiegu może być zaczerwieniona i lekko nabrzmiała, jednak ten stan normuje się w przeciągu 1-2 dni. Pozabiegowe, małe, punktowe strupki widoczne na powiece odpadają samoistnie w ciągu tygodnia od zabiegu. Okres rekonwalescencji nie przeszkadza w wykonywaniu czynności dnia codziennego i nie zakłóca aktywności zawodowej.

Laserową korektę powiek należy poprzedzić konsultacją ze specjalistą w celu potwierdzenia wskazań oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do laseroterapii. W trosce o własne bezpieczeństwo oraz prawidłowo wykonany zabieg warto wybierać sprawdzone gabinety medycyny estetycznej oraz doświadczonych i zaufanych lekarzy.

UMÓW WIZYTĘZOBACZ CENNIK

Close Menu