laseroterapia w klinice Magnopere w Krakowie

Laseroterapia:

Laserowe usuwanie zmian skórnych (pieprzyków, brodawek, włókniaków)​

Na czym polega zabieg?

Laserowe usuwanie blizn polega na wykorzystywaniu leczniczego działania światła lasera. Zabieg charakteryzuje się wieloma korzyściami takimi jak małoinwazyjność, brak uszkadzania zdrowej tkanki, znacznie szybszy proces gojenia, brak konieczności cięcia skóry skalpelem i zakładania szwów.

Przed zabiegiem lekarz ogląda dokładnie zmianę jaką należy usunąć, a po jej odseparowaniu, pobrana tkanka zostaje przekazana do dalszych badań histopatologicznych. W trakcie wykonywania zabiegu laserowego, zarówno pacjent jak i lekarz musi mieć założone specjalne okulary, które chronią oczy przed światłem lasera. Po wykonaniu zabiegu w miejscu działania lasera powstaje strupek, który samoistnie odpada po około 14 dniach. Okres rekonwalescencji nie przeszkadza w wykonywaniu czynności dnia codziennego i nie zakłóca aktywności zawodowej.

Laserowe usuwanie zmian skórnych należy poprzedzić konsultacją ze specjalistą w celu potwierdzenia wskazań oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zastosowania lasera. W trosce o własne bezpieczeństwo oraz prawidłowo wykonany zabieg warto wybierać sprawdzone gabinety medycyny estetycznej oraz doświadczonych i zaufanych lekarzy.

UMÓW WIZYTĘZOBACZ CENNIK