laseroterapia w klinice Magnopere w Krakowie

Laseroterapia:

Laserowy lifting twarzy

Na czym polega zabieg?

Laserowy lifting twarzy jest zabiegiem coraz bardziej popularnym, głównie ze względu na swój małoinwazyjny charakter. Dzięki zastosowaniu specjalnej maści znieczulającej, zabieg przebiega bez nieprzyjemnych odczuć i dyskomfortu. Laserowy lifting twarzy polega na wykorzystaniu terapeutycznego działania światła lasera na określonym obszarze ciała.

Podczas zabiegu specjalista posługujący się laserem powoduje kontrolowane mikrouszkodzenia pod wpływem ciepła w ściśle określonym miejscu. To z kolei stymuluje procesy regeneracyjne skóry oraz pobudza produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna, gładsza i nabiera młodszego wyglądu ogólnego.

W trakcie wykonywania zabiegu laserowego, zarówno pacjent jak i lekarz musi mieć założone specjalne okulary, które chronią oczy przed światłem lasera. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości powierzchni skóry, jaką poddajemy terapii. Istotną kwestią jest intensywne nawadnianie organizmu przed planowanym zabiegiem, czyli spożywanie dużej ilości wody oraz stosowanie kremów nawilżających i natłuszczających skórę.

Laserowy lifting twarzy należy poprzedzić konsultacją ze specjalistą w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań do laseroterapii. W trosce o własne bezpieczeństwo oraz prawidłowo wykonany zabieg warto wybierać sprawdzone gabinety medycyny estetycznej oraz doświadczonych i zaufanych lekarzy.

UMÓW WIZYTĘZOBACZ CENNIK